HANÁ HERITAGE MALT

Ječmen pro tento slad původně pochází z Hané na Střední Moravě.
Již ve 40. letech 19. století se z něj vyráběla vůbec první plzeňská piva v Čechách, která se tak stala předchůdcem velké většiny úspěšných odrůd ležáckého ječmene. Přináší dokonalou chlebovou, křupavou kontinentální chuť všem druhům ležáků, zejména pivům plzeňského typu.
Slad má výjimečnou světlou barvu.

Rmutování: Dekokce nebo vícekroková infuze

Pivní styly: Blonde, Ležáky plzeňského typu

Poptat

CHUŤOVÉ TONY

čerstvý chléb, čisté a jemné

 

PARAMETRY

EBC

EXTRAKT 80%
BARVA 2.2-2.8
BÍLKOVINY 12.5%
SYPÁNÍ až 100%
BALENÍ 25kg

SLADY HERITAGE

Maris Otter 19

Norfolk je srdcem špičkového sladovnického ječmene Maris Otter. Humnový slad Maris Otter 19 ze sladovny Crisp je ceněný řemeslnými a komerčními pivovary za svou bohatou chuť.
Své využití ale také nachází ve výrobě sladových whisky single malt.

více

Chevallier

Chevallier kraloval více než 100 let. Byl dominantní odrůdou ječmene v Anglii v letech 1820 až 1920. Tvořil páteř většiny viktoriánských piv a ve své obnovené podobě získává ocenění za svou hlubokou chuť. Má robustní sladovost, jako Maris Otter, s bohatým marmeládovým charakterem a dlouhou dochutí

více

Plumage Archer

Plumage Archer je potomkem Plumage a Archer a byl prvním komerčně vyráběným kříženým ječmenem na světě. Sládci si vychutnávají jeho bledou barvu, jemnou a čistou chuť.

Podpoří odvážný chmelový charakter piva, zejména ovocné tóny aromatických odrůd chmele z nového světa. Obzvláště dobře si hraje v Hazy IPA.

více

Kontaktujte nás

Pro podrobnější informace o našich produktech a službách využijte formulář