PLUMAGE ARCHER

Plumage Archer je potomkem Plumage a Archer a byl prvním komerčně vyráběným kříženým ječmenem na světě. Sládci si vychutnávají jeho bledou barvu, jemnou a čistou chuť.

Podpoří odvážný chmelový charakter piva, zejména ovocné tóny aromatických odrůd chmele z nového světa. Obzvláště dobře si hraje v Hazy IPA.

Pivní styly: Golden ales, pale ales, blondes, lagers, IPAs, NEIPAs

Poptat

CHUŤOVÉ TONY

velmi sladké, sladové, karamelové, chlebové, jemné

 

PARAMETRY

EBC

EXTRAKT 80.5%
BARVA 3.9-6.1
BÍLKOVINY 10.3%
SYPÁNÍ až 100%
BALENÍ 25kg

SLADY HERITAGE

Haná Heritage Malt

Ječmen pro tento slad původně pochází z Hané na středně Moravě. Z něj se vyráběla vůbec první plzeňská piva již ve 40. letech 19. století v Čechách a stala se předchůdcem velké většiny úspěšných odrůd ležáckého ječmene dodnes. Přináší dokonalou chlebovou, křupavou kontinentální chuť všem druhům ležáků, zejména pivům plzeňského typu

více

Chevallier

Chevallier kraloval více než 100 let. Byl dominantní odrůdou ječmene v Anglii v letech 1820 až 1920. Tvořil páteř většiny viktoriánských piv a ve své obnovené podobě získává ocenění za svou hlubokou chuť. Má robustní sladovost, jako Maris Otter, s bohatým marmeládovým charakterem a dlouhou dochutí

více

Maris Otter 19

Norfolk je srdcem špičkového sladovnického ječmene Maris Otter. Humnový slad Maris Otter 19 ze sladovny Crisp je ceněný řemeslnými a komerčními pivovary za svou bohatou chuť. Své využití ale také nachází ve výrobě sladových whisky single malt.

více

Kontaktujte nás

Pro podrobnější informace o našich produktech a službách využijte formulář