crisp_malt

PRODEJ SLADU CRISP MALT

Zastupujeme společnost Crisp Malt, která žije a dýchá sladováním od roku 1870. Se svou vášní a odbornými znalostmi vyrábí ten nejlepší britský slad do pivovarnického a lihovarnického průmyslu po celém světě.

Na závodech v Anglii a Skotsku kombinuje tradiční a moderní sladovnické techniky, aby vytvořily působivou řadu sladových i nesladových produktů, včetně několika jedinečných a exkluzivních ječných sladů jako je Chevallier, Plumage Archer, Hana and Maris Otter.

Poptat Slad

HERITAGE MALTS

Haná Heritage Malt

Ječmen pro tento slad původně pochází z Hané na Střední Moravě.
Již ve 40. letech 19. století se z něj vyráběla vůbec první plzeňská piva v Čechách, která se tak stala předchůdcem velké většiny úspěšných odrůd ležáckého ječmene. Přináší dokonalou chlebovou, křupavou kontinentální chuť všem druhům ležáků, zejména pivům plzeňského typu.

více

Chevallier

Chevallier kraloval více než 100 let. Byl dominantní odrůdou ječmene v Anglii v letech 1820 až 1920. Tvořil páteř většiny viktoriánských piv a ve své obnovené podobě získává ocenění za svou hloubkou chuť. Má robustní sladovost, jako Maris Otter s bohatým marmeládovým charakterem a dlouhou dochutí

více

Plumage Archer

Plumage Archer je potomkem Plumage a Archer a byl prvním komerčně vyráběným kříženým ječmenem na světě. Sládci si vychutnávají jeho bledou barvu, jemnou a čistou chuť.

Podpoří odvážný chmelový charakter piva, zejména ovocné tóny aromatických odrůd chmele z nového světa. Obzvláště dobře se hraje v Hazy IPA.

více

Maris Otter 19

Norfolk je srdcem špičkového sladovnického ječmene Maris Otter. Humnový slad Maris Otter 19 ze sladovny Crisp je ceněný řemeslnými a komerčními pivovary za svou bohatou chuť. Své využití ale také nachází ve výrobě sladových whisky single malt. 

více

Kontaktujte nás

Pro podrobnější informace o našich produktech a službách využijte formulář