PRODEJ KVASNIC

Dovážíme na český trh mimořádně kvalitní kvasnice značky Lallemand, oblíbené profesionály po celém světě. Původem kanadská firma Lallemand nabízí široké portfolio sušených kvasnic vhodných pro všechny pivní styly od ležáků po NEIPA.

Kvasnice značky Lallemand máme vždy skladem v celé šířce nabídky. Kvasnice Lallemand se vyznačují stálou kvalitou a absolutní spolehlivostí, díky které Vaše pivo bude mít vždy stabilní chuť bez senzorických vad.

Poptat kvasnice

Kvasnice dle použití

Abbaye Belgian Ale

Skvělé kvasnice pro výrobu oblíbených silných belgických speciálů. Snadno zvládnou hluboké prokvašení a produkují kořeněné a ovocné chutě typické pro belgická piva.

Poptat

Belgian Saison

Kvasnice pro výrobu tradičních silných, ale osvěžujících valonských piv typu Saison s typickou kořeněnou a ovocnou chutí a hlubokým prokvašením.

Poptat

West Coast Ale

Neutrální kvasnice pro výrobu amerických IPA, APA a dalších stylů, kde je potřeba nechat vyniknout chmely a slady.

Poptat

CBC-1 Cask & Bottle Conditioning

Mimořádně speciální kvasnice pro dokvašování v sudech či lahvích. Vhodné pro mnoho tradičních stylů. Refermentace až do 14 % alkoholu.

Poptat

Diamond Lager

Dobře sedimentující kvasnice pro výrobu klasických čistých ležáků. Neutrální chuť a schopnost hlubokého prokvašení.

Poptat

London English-style Ale

Autentické britské kvasnice pro výrobu tradičních ostrovních pivních stylů. Rychle kvasí a zanechávají typické žádoucí britské aroma.

Poptat

Belgian Wit-style Ale

Poměrně neutrální kmen kvasnic s nižší produkcí esterů a fenolů vhodný zejména pro osvěžující belgická pšeničná piva typu Wit.

Poptat

Munich Classic Wheat Beer

Bavorské kvasnice pro výrobu bavorské klasiky. Ideální kmen na Hefeweizen, který ve vašem pivu zanechá ty správné banánové, vanilkové a hřebíčkové tóny.

Poptat

Nottingham High Performance Ale

Naprosto univerzální kvasnice schopné pracovat za téměř jakýchkoli podmínek. Vyrobíte s nimi cokoli od IPA přes Barleywine až po ovocný kyseláč.

Poptat

Windsor British-style

Klasické britské kvasnice s lehkou produkcí esterů a nižším prokvašením. Skvělé pro typická anglická piva s výrazným aroma.

Poptat

New England

Speciálně vybraný kmen kvasnic typický svou produkcí silně ovocných esterů požadovaných v New England stylech. Vašemu pivu dodá tropické a broskvové tóny a podpoří charakter použitých chmelů.

Poptat

Kölsch Style Ale

Kvasnice pro výrobu piv typu Kölsch a jiných neutrálních Ale. Zanechávají jemné ovocné estery a podporují chmelový charakter piva.

Poptat

LALBREW FARMHOUSE™

Kvasnice pro výrobu piv typu Saison a Farmhouse.

Poptat

Kontaktujte nás

Pro podrobnější informace o našich produktech a službách využijte formulář